Val Regal

6,00124,00

La data de la reserva del Val Regal és oberta perquè la persona que el rep pugui contactar-nos i escollir la data de l’activitat. És imprescindible la reserva amb un mínim de 48 hores, i dependrà de la disponibilitat que tinguem en aquella data.
Contacte: enoturisme@cavarovellats.com o telf: 699428443

ESCULL LA VISITA QUE VOLS REGALAR! VISITES DE 2 O 4 PERSONES MÍNIM!

 

Selecciona opcions6,0025,00
Selecciona opcions18,0039,00
Selecciona opcions18,0039,00
Selecciona opcions12,0045,00
Selecciona opcions18,0080,00
Selecciona opcions49,0069,00
Selecciona opcions50,0065,00
Selecciona opcions30,0045,00
98,00
124,00
Categoria: