Val Regal

5,0050,00

La data de la reserva del Val Regal és oberta perquè la persona que el rep pugui contactar-nos i escollir la data de l’activitat. És imprescindible la reserva amb un mínim de 48 hores, i dependrà de la disponibilitat que tinguem en aquella data.
Contacte: enoturisme@cavarovellats.com o telf: 699428443

ESCULL LA VISITA QUE VOLS REGALAR! VISITES DE 2 O 4 PERSONES MÍNIM!

 

Selecciona opcions5,0020,00
Selecciona opcions12,0032,00
Selecciona opcions12,0032,00
Selecciona opcions10,0032,00
Selecciona opcions12,0040,00
Selecciona opcions45,0060,00
Selecciona opcions50,0075,00
45,00
Categoria: